Bugun...



4. Ulusal Palandöken Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ulusal Palandöken Ödülleri İstanbul’un güzide semtlerinden Etiler’de bulunan Mustafa Kemal Kültür Merkezinde gerçekleşti.

facebook-paylas
Tarih: 25-09-2020 19:42

4. Ulusal Palandöken Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ulusal Palandöken Ödülleri İstanbul’un güzide semtlerinden Etiler’de bulunan Mustafa Kemal Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Her yıl geniş bir katılım ile düzenlenen Palandöken Ödülleri bu yılda sanat, spor ve medya dünyasının yoğun ilgisini gördü.

Yaklaşık otuz kategorinin ödüllendirildiği gecede pandemiye karşı yoğun önlemler alınırken davet, yetkililerin birkaç gün önce yaptığı açıklama ile vatandaşa kapatıldı. Törene ise yalnızca özel konuklar alındı.

Ünlü sanatçıların sahne aldığı törende Lara, Umut Akyürek, Bedri Ayseli, Eda Karaytuğ, Seydi, Ali Baran, Koliva, Fatih Bulut, Turgay Saka ve Halil Kalay adeta müzik resitali verdiler. Ünlü komedyenler Yalçın Özden ve Selahattin Taşdöğen’in mükemmel sunumları ise geceye adeta damga vurdu.

Sanatın her anlamda yaşandığı programda katılımcılar geceden mutlu bir şekilde ayrıldılar. Ve bütün sanatçıların neredeyse tümünün ortak açıklaması da şuydu; ‘’ Böyle zorlu bir dönemde Palandöken Ödülleri bizlere adeta nefes oldu…‘’

İŞTE GECEDE ÖDÜL ALAN O BÜYÜK LİSTE

Yılın Pop Sanatçısı: LARA

Yılın Türk Halk Müziği Sanatçısı: BEDRİ AYSELİ

Yılın Türk Sanat Müziği Kadın Sanatçısı: UMUT AKYÜREK

Yılın Türk Sanat Müziği Erkek Sanatçısı: MUSTAFA KESER

Yılın Özgün Müzik Kadın Sanatçısı: EDA KARAYTUĞ

Yılın Özgün Müzik Erkek Sanatçısı: SEYDİ

Yılın Arabesk Sanatçısı: UYGAR DOĞANAY

Yılın Sinema Dizi Kadın Sanatçısı: AYÇİN İNCİ

Yılın Sinema Dizi Erkek Sanatçısı: SEDA YILDIZ

Yılın Tiyatro Sanatçısı: NACİ TAŞDÖĞEN

Yılın Çıkış Yapan Kadın Sanatçısı: AYSEL YAKUPOĞLU

Yılın Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı: HALİL KALAY

Yılın Klibi: GECELER ( FATİH BULUT )

Yılın Düeti: İKİ YÜZLÜ ( BANU PARLAK – TURGAY SAKA )

Yılın Performans Ödülü: GÖNLÜME ( ALİ BARAN )

Yılın Müzik Grubu: KOLİVA

Yılın Bestekarı: MUSTAFA SAYAN

Yılın Kültür Sanat Gezi Programı: BELMA BELEN’LE GEZİYORUZ

Yılın Spor Programı: DERİN FUTBOL ( ERTEM ŞENER )

Yılın Realty Programı: MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Yılın Sabah Programı: TAHİR SARIKAYA İLE UYAN TÜRKİYEM

Yılın Siyaset Programı: ENİNE BOYUNA ( HÜLYA HÖKENEK )

Yılın Eğlence Programı: SURVİVOR EKSTRA

Yılın Haber Kanalı: TRT HABER

Yılın Haber Ajansı: İHLAS HABER AJANSI

Yılın Sunucusu - Haber Spikeri: DİDEM ARSLAN YILMAZ

Yılın Magazin Kanalı: UÇANKUŞ TV

Yılın Radyo Programı: YAVUZ’UN MİNİBÜSÜ

Yılın Spor Adamı: ORHUN ENE

Yılın Kısa Filmi: HAYAT BİRLİKTE GÜZEL

Yılın Sosyal Sorumluluk Proje Ödülü: TARKA CUP

 




Bu haber 185 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZİN Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
427 Okunma
217 Okunma
109 Okunma
105 Okunma
92 Okunma
89 Okunma
88 Okunma
83 Okunma
81 Okunma
80 Okunma
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Fenerbahçe 5 3 0 2 7 4 11 +3
2 Alanyaspor 4 3 0 1 11 1 10 +10
3 Fatih Karagümrük 5 2 1 2 9 5 8 +4
4 Antalyaspor 5 2 1 2 5 3 8 +2
5 Galatasaray 4 2 1 1 5 2 7 +3
6 BB Erzurumspor 4 2 1 1 6 4 7 +2
7 Sivasspor 4 2 1 1 5 4 7 +1
8 Kasımpaşa 5 2 2 1 4 3 7 +1
9 Hatayspor 4 2 1 1 3 6 7 -3
10 Göztepe 5 1 1 3 10 7 6 +3
11 Konyaspor 4 1 0 3 5 2 6 +3
12 Kayserispor 5 2 3 0 4 8 6 -4
13 Çaykur Rizespor 5 1 2 2 7 8 5 -1
14 Trabzonspor 5 1 2 2 5 7 5 -2
15 Yeni Malatyaspor 5 1 2 2 4 8 5 -4
16 Gençlerbirliği 3 1 1 1 1 2 4 -1
17 Gaziantep FK 5 0 1 4 7 9 4 -2
18 Beşiktaş 4 1 2 1 5 7 4 -2
19 Başakşehir FK 5 1 3 1 2 6 4 -4
20 Denizlispor 4 0 2 2 1 6 2 -5
21 MKE Ankaragücü 4 0 3 1 4 8 1 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 İstanbulspor 5 4 1 0 10 4 12 +6
2 Tuzlaspor 5 3 0 2 11 6 11 +5
3 Altay 5 3 1 1 9 2 10 +7
4 Ankara Keçiörengücü 5 3 1 1 5 2 10 +3
5 Adanaspor 5 2 0 3 6 2 9 +4
6 Altınordu 5 3 2 0 8 8 9 0
7 Adana Demirspor 5 2 1 2 7 4 8 +3
8 Samsunspor 5 2 1 2 6 5 8 +1
9 Giresunspor 5 2 1 2 7 7 8 0
10 Bursaspor 5 2 2 1 10 9 7 +1
11 Balıkesirspor 5 2 3 0 6 8 6 -2
12 Bandırmaspor 5 1 2 2 6 7 5 -1
13 Akhisarspor 4 1 2 1 2 2 4 0
14 Ümraniyespor 5 1 3 1 5 10 4 -5
15 Ankaraspor 5 1 3 1 3 8 4 -5
16 Eskişehirspor 5 0 2 3 2 9 3 -7
17 Boluspor 5 0 4 1 4 8 1 -4
18 Menemenspor 4 0 3 1 4 10 1 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Turgutluspor 5 5 0 0 6 1 15 +5
2 Serik Belediyespor 5 3 0 2 9 2 11 +7
3 Karacabey Belediyespor 5 3 1 1 7 3 10 +4
4 Eyüpspor 5 3 1 1 9 6 10 +3
5 Kırklarelispor 5 2 0 3 7 1 9 +6
6 Mamak FK 5 2 1 2 6 3 8 +3
7 Tarsus İdman Yurdu 5 2 1 2 8 8 8 0
8 Van Spor 5 2 1 2 3 3 8 0
9 Elazığspor 4 2 1 1 6 4 7 +2
10 Etimesgut Belediyespor 4 2 1 1 5 3 7 +2
11 Pendikspor 5 2 3 0 9 7 6 +2
12 Kırşehir Belediyespor 4 2 2 0 3 3 6 0
13 Sakaryaspor 5 1 1 3 3 3 6 0
14 Pazarspor 5 2 3 0 8 13 6 -5
15 Bodrumspor 5 1 4 0 7 9 3 -2
16 Bayburt Özel İdare Spor 3 1 2 0 3 5 3 -2
17 1922 Konyaspor 5 1 4 0 2 4 3 -2
18 Sivas Belediyespor 4 0 2 2 3 6 2 -3
19 Kastamonuspor 5 0 3 2 4 11 2 -7
20 Kardemir Karabükspor 5 0 5 0 1 14 0 -13
Takım O G M B A Y P AV
1 1928 Bucaspor 5 4 1 0 12 4 12 +8
2 Diyarbekirspor 5 4 1 0 7 2 12 +5
3 Fatsa Belediyespor 5 4 1 0 7 3 12 +4
4 Çankaya FK 5 4 1 0 8 5 12 +3
5 Arnavutköy Belediye 5 3 0 2 6 3 11 +3
6 Belediye Derincespor 5 2 1 2 7 5 8 +2
7 Ofspor 5 2 1 2 8 7 8 +1
8 Yeşilyurt Belediyespor 5 2 2 1 8 6 7 +2
9 Kızılcabölükspor 5 2 2 1 8 7 7 +1
10 Artvin Hopaspor 5 2 2 1 6 7 7 -1
11 Edirnespor 5 2 3 0 6 8 6 -2
12 Payasspor 5 1 3 1 3 6 4 -3
13 Nevşehir Belediyespor 5 1 4 0 4 8 3 -4
14 1877 Alemdağspor 5 0 3 2 2 8 2 -6
15 Kemerspor 2003 5 0 4 1 5 10 1 -5
16 Manisaspor 5 0 4 1 3 11 1 -8
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/10/2020 Galatasaray vs Alanyaspor
 19/10/2020 Gençlerbirliği vs Denizlispor
 23/10/2020 Kasımpaşa vs Göztepe
 24/10/2020 MKE Ankaragücü vs Hatayspor
 24/10/2020 Gaziantep FK vs Konyaspor
 24/10/2020 Başakşehir FK vs Antalyaspor
 24/10/2020 BB Erzurumspor vs Galatasaray
 25/10/2020 Yeni Malatyaspor vs Gençlerbirliği
 25/10/2020 Alanyaspor vs Fatih Karagümrük
 25/10/2020 Fenerbahçe vs Trabzonspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/10/2020 Akhisarspor vs Menemenspor
 20/10/2020 Ankara Keçiörengücü vs Bandırmaspor
 20/10/2020 Eskişehirspor vs Samsunspor
 21/10/2020 Giresunspor vs Adanaspor
 21/10/2020 Adana Demirspor vs Ümraniyespor
 21/10/2020 Altınordu vs Altay
 21/10/2020 Balıkesirspor vs Boluspor
 22/10/2020 Tuzlaspor vs Ankaraspor
 22/10/2020 İstanbulspor vs Akhisarspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/10/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Etimesgut Belediyespor
 20/10/2020 Elazığspor vs Kastamonuspor
 20/10/2020 Kırşehir Belediyespor vs Tarsus İdman Yurdu
 21/10/2020 Bodrumspor vs Kırklarelispor
 21/10/2020 Karacabey Belediyespor vs Van Spor
 21/10/2020 Mamak FK vs Eyüpspor
 21/10/2020 Pendikspor vs 1922 Konyaspor
 21/10/2020 Sakaryaspor vs Pazarspor
 21/10/2020 Serik Belediyespor vs Turgutluspor
 21/10/2020 Sivas Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/10/2020 Payasspor vs 1928 Bucaspor
 29/10/2020 Arnavutköy Belediye vs Artvin Hopaspor
 29/10/2020 Belediye Derincespor vs Nevşehir Belediyespor
 29/10/2020 Edirnespor vs Fatsa Belediyespor
 29/10/2020 Kemerspor 2003 vs Çankaya FK
 29/10/2020 Manisaspor vs 1877 Alemdağspor
 29/10/2020 Ofspor vs Yeşilyurt Belediyespor
 29/10/2020 Diyarbekirspor vs Kızılcabölükspor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI