Bugun...



Erzurum Dans Gösterisine Panora Sahne'de ev sahipliği yapacak

Erzurum Break Dance tarafından düzenlenen tüm sokak dans türlerini bünyesinde barındıran All Style Dans Yarışması, 7 Mart Cumartesi günü Panora Sahnesinde gerçekleştirilecek.

facebook-paylas
Güncelleme: 21-02-2020 15:55:55 Tarih: 21-02-2020 15:37

Erzurum Dans Gösterisine Panora Sahne'de ev sahipliği yapacak

Erzurum Break Dance tarafından düzenlenen tüm sokak dans türlerini bünyesinde barındıran All Style Dans Yarışması, 7 Mart Cumartesi günü Panora Sahnesinde gerçekleştirilecek.
İzleyicinin dansları oyladığı yarışma kapsamında ülke genelinden bir çok dans ekibi Panora Sahne'de gösteri yapacak.

Erzurum Break Dance yetkililerinden yapılan açıklamaya göre, hip hop,poping,latin dans,house,dance gibi sokak dansı stillerinin sergileneceği yarışmada kadın,erkek danscılar,2 saat boyunca hünerlerini sergileyecekler.

Eleme usulü gerçekleştirilecek yarışmada,kazanan takıma Bin TL Para ödülü takdim edilecek.
Yarışın birincisini ise seyirci oyları belirleyecek.
Yarışmaya ev sahipliği yapacak olan Panora Sahnesi İşletme Müdürü Erkin Çeper,bugüne değin ülke genelinde en başarılı dansçıları bir araya getirdiklerini belirterek Panora Sahnesi'ni tüm ülke'ye duyurduklarını söyledi. 

Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) toplum yararına yapmış olduğu faaliyetlere de destek verdiklerini kaydeden Çeper,''Sivil Toplum Kuruluşları ile iş birliği yapmaktan her zaman memnuniyet duymaktayız. Panora Sahne Ailesi olarak 2019 yılında düzenlediğimiz 2019'a Veda Balosu etkinliğinin tüm gelirlerini Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği'ne bağışladık.Çocuk istismarı,mücadele edilmesi gereken en önemli konulardan birisidir.Bizde Çocuk istismarı ile mücadele kapsamında hazırlanacak tüm projelere yürekten destek vermeye hazırız.'' diye konuştu.

Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği İl Sorumlusu Av.Ayşegül Doğan Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklama da,'' bu organizasyon gençlerin çocuklar için mücadelesini içerir.Ne yapsak ta destek olsak diye fikirler üreten bir ekibin çalışmasını içerir.
Erzurum Dün gece UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele derneği yararına düzenlenen gece ile 2019'a veda ederek yarınlar için düne veda dedi.Balo'dan elde edilen gelir ile UCİM olarak daha çok çocuğa ve aileye ulaşıp,UCİM Önleme Merkezlerinin kurulması için katkı sağlanacak.Gecede emeği geçenlere teşekkür ediyorum.'' Dedi.

Erkin Çeper Yönetimindeki Panora Sahne yapmış olduğu etkinliklerle adından çokça söz ettirecek. All Style Dans Yarışması, Panora Sahne'de 7 Mart Cumartesi günü Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısında gerçekleştirilecek.
 

Kaynak: Erzurum Politik




Bu haber 316 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
423 Okunma
370 Okunma
211 Okunma
184 Okunma
107 Okunma
101 Okunma
89 Okunma
87 Okunma
82 Okunma
80 Okunma
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Fenerbahçe 5 3 0 2 7 4 11 +3
2 Alanyaspor 4 3 0 1 11 1 10 +10
3 Fatih Karagümrük 5 2 1 2 9 5 8 +4
4 Antalyaspor 5 2 1 2 5 3 8 +2
5 Galatasaray 4 2 1 1 5 2 7 +3
6 BB Erzurumspor 4 2 1 1 6 4 7 +2
7 Sivasspor 4 2 1 1 5 4 7 +1
8 Kasımpaşa 5 2 2 1 4 3 7 +1
9 Hatayspor 4 2 1 1 3 6 7 -3
10 Göztepe 5 1 1 3 10 7 6 +3
11 Konyaspor 4 1 0 3 5 2 6 +3
12 Kayserispor 5 2 3 0 4 8 6 -4
13 Çaykur Rizespor 5 1 2 2 7 8 5 -1
14 Trabzonspor 5 1 2 2 5 7 5 -2
15 Yeni Malatyaspor 5 1 2 2 4 8 5 -4
16 Gençlerbirliği 3 1 1 1 1 2 4 -1
17 Gaziantep FK 5 0 1 4 7 9 4 -2
18 Beşiktaş 4 1 2 1 5 7 4 -2
19 Başakşehir FK 5 1 3 1 2 6 4 -4
20 Denizlispor 4 0 2 2 1 6 2 -5
21 MKE Ankaragücü 4 0 3 1 4 8 1 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 İstanbulspor 5 4 1 0 10 4 12 +6
2 Tuzlaspor 5 3 0 2 11 6 11 +5
3 Altay 5 3 1 1 9 2 10 +7
4 Ankara Keçiörengücü 5 3 1 1 5 2 10 +3
5 Adanaspor 5 2 0 3 6 2 9 +4
6 Altınordu 5 3 2 0 8 8 9 0
7 Adana Demirspor 5 2 1 2 7 4 8 +3
8 Samsunspor 5 2 1 2 6 5 8 +1
9 Giresunspor 5 2 1 2 7 7 8 0
10 Bursaspor 5 2 2 1 10 9 7 +1
11 Balıkesirspor 5 2 3 0 6 8 6 -2
12 Bandırmaspor 5 1 2 2 6 7 5 -1
13 Akhisarspor 4 1 2 1 2 2 4 0
14 Ümraniyespor 5 1 3 1 5 10 4 -5
15 Ankaraspor 5 1 3 1 3 8 4 -5
16 Eskişehirspor 5 0 2 3 2 9 3 -7
17 Boluspor 5 0 4 1 4 8 1 -4
18 Menemenspor 4 0 3 1 4 10 1 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Turgutluspor 5 5 0 0 6 1 15 +5
2 Serik Belediyespor 5 3 0 2 9 2 11 +7
3 Karacabey Belediyespor 5 3 1 1 7 3 10 +4
4 Eyüpspor 5 3 1 1 9 6 10 +3
5 Kırklarelispor 5 2 0 3 7 1 9 +6
6 Mamak FK 5 2 1 2 6 3 8 +3
7 Tarsus İdman Yurdu 5 2 1 2 8 8 8 0
8 Van Spor 5 2 1 2 3 3 8 0
9 Elazığspor 4 2 1 1 6 4 7 +2
10 Etimesgut Belediyespor 4 2 1 1 5 3 7 +2
11 Pendikspor 5 2 3 0 9 7 6 +2
12 Kırşehir Belediyespor 4 2 2 0 3 3 6 0
13 Sakaryaspor 5 1 1 3 3 3 6 0
14 Pazarspor 5 2 3 0 8 13 6 -5
15 Bodrumspor 5 1 4 0 7 9 3 -2
16 Bayburt Özel İdare Spor 3 1 2 0 3 5 3 -2
17 1922 Konyaspor 5 1 4 0 2 4 3 -2
18 Sivas Belediyespor 4 0 2 2 3 6 2 -3
19 Kastamonuspor 5 0 3 2 4 11 2 -7
20 Kardemir Karabükspor 5 0 5 0 1 14 0 -13
Takım O G M B A Y P AV
1 1928 Bucaspor 5 4 1 0 12 4 12 +8
2 Diyarbekirspor 5 4 1 0 7 2 12 +5
3 Fatsa Belediyespor 5 4 1 0 7 3 12 +4
4 Çankaya FK 5 4 1 0 8 5 12 +3
5 Arnavutköy Belediye 5 3 0 2 6 3 11 +3
6 Belediye Derincespor 5 2 1 2 7 5 8 +2
7 Ofspor 5 2 1 2 8 7 8 +1
8 Yeşilyurt Belediyespor 5 2 2 1 8 6 7 +2
9 Kızılcabölükspor 5 2 2 1 8 7 7 +1
10 Artvin Hopaspor 5 2 2 1 6 7 7 -1
11 Edirnespor 5 2 3 0 6 8 6 -2
12 Payasspor 5 1 3 1 3 6 4 -3
13 Nevşehir Belediyespor 5 1 4 0 4 8 3 -4
14 1877 Alemdağspor 5 0 3 2 2 8 2 -6
15 Kemerspor 2003 5 0 4 1 5 10 1 -5
16 Manisaspor 5 0 4 1 3 11 1 -8
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/10/2020 Galatasaray vs Alanyaspor
 19/10/2020 Gençlerbirliği vs Denizlispor
 23/10/2020 Kasımpaşa vs Göztepe
 24/10/2020 MKE Ankaragücü vs Hatayspor
 24/10/2020 Gaziantep FK vs Konyaspor
 24/10/2020 Başakşehir FK vs Antalyaspor
 24/10/2020 BB Erzurumspor vs Galatasaray
 25/10/2020 Yeni Malatyaspor vs Gençlerbirliği
 25/10/2020 Alanyaspor vs Fatih Karagümrük
 25/10/2020 Fenerbahçe vs Trabzonspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/10/2020 Akhisarspor vs Menemenspor
 20/10/2020 Ankara Keçiörengücü vs Bandırmaspor
 20/10/2020 Eskişehirspor vs Samsunspor
 21/10/2020 Giresunspor vs Adanaspor
 21/10/2020 Adana Demirspor vs Ümraniyespor
 21/10/2020 Altınordu vs Altay
 21/10/2020 Balıkesirspor vs Boluspor
 22/10/2020 Tuzlaspor vs Ankaraspor
 22/10/2020 İstanbulspor vs Akhisarspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/10/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Etimesgut Belediyespor
 20/10/2020 Elazığspor vs Kastamonuspor
 20/10/2020 Kırşehir Belediyespor vs Tarsus İdman Yurdu
 21/10/2020 Bodrumspor vs Kırklarelispor
 21/10/2020 Karacabey Belediyespor vs Van Spor
 21/10/2020 Mamak FK vs Eyüpspor
 21/10/2020 Pendikspor vs 1922 Konyaspor
 21/10/2020 Sakaryaspor vs Pazarspor
 21/10/2020 Serik Belediyespor vs Turgutluspor
 21/10/2020 Sivas Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/10/2020 Payasspor vs 1928 Bucaspor
 29/10/2020 Arnavutköy Belediye vs Artvin Hopaspor
 29/10/2020 Belediye Derincespor vs Nevşehir Belediyespor
 29/10/2020 Edirnespor vs Fatsa Belediyespor
 29/10/2020 Kemerspor 2003 vs Çankaya FK
 29/10/2020 Manisaspor vs 1877 Alemdağspor
 29/10/2020 Ofspor vs Yeşilyurt Belediyespor
 29/10/2020 Diyarbekirspor vs Kızılcabölükspor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI